O nas

 

Firma ksero-hydra powstała na bazie niewielkiego punktu ksero dnia 16 kwietnia 2012 roku i od tego czasu świadczy usługi druku cyfrowego. Nasza produkcja jest kierowana do szerokiej grupy odbiorców. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, wystawiamy faktury VAT, a każde nawet najmniejsze zlecenie jest dla nas ważne.

Cena finalna ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego uruchomiliśmy platformę online aby utrzymać konkurencyjne ceny.

W naszym stacjonarnym punkcie realizujemy wiele pomysłów naszych klientów. Ogromne doświadczenie i zmieniające się trendy zaprowadziły nas do zagospodarowania przestrzeni  internetowej. Stworzyliśmy platformę która ma ułatwić proces zamawiania a co za tym idzie skrócić czas oczekiwania na wydruk. Myślimy że ten nowoczesny system spełni Państwa oczekiwania i pomoże w realizacji Państwa projektów.

Motto firmy Ksero-hydra to: wiele głów wiele możliwości.

W założeniu każda głowa odpowiada za inne zadanie, ale nad wszystkim czuwa jeden organizm po to, aby twoje marzenia zostały zrealizowane szybko, zgodnie z najwyższymi standardami jakści.

Staramy się wykonywać jak najwięcej prac „na poczekaniu” niemniej jednak prace, które są czasochłonne lub w inny sposób utrudnione zmuszeni jesteśmy wykonywać z z wydłuzonym czasem realizacji. Wielu zadowolonych, powracających partnerów uświadczają nas w przekonaniu, że to co robimy, jest dobrej jakości za rozsądne pieniądze.

Realizacje wykonujemy terminowo i rzetelnie. 

Nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i poufność. Nie wykorzystujemy powierzonych materiałów do własnych celów ani nie udostępniamy materiałów osobom trzecim.